Akcesoria do bram

W tej kategorii znajdą Państwo szeroki wybór akcesoriów, części zamiennych i artykułów do bram garażowych (rolowanych, segmentowych) i wjazdowych z napędem ręcznym, jak i automatycznym.


Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczne i bezawaryjne działanie bramy garażowej zależne jest od jakości komponentów, z jakich jest wykonana. Z tego ...

Więcej

W tej kategorii znajdą Państwo szeroki wybór akcesoriów, części zamiennych i artykułów do bram garażowych (rolowanych, segmentowych) i wjazdowych z napędem ręcznym, jak i automatycznym.


Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że bezpieczne i bezawaryjne działanie bramy garażowej zależne jest od jakości komponentów, z jakich jest wykonana. Z tego powodu oferujemy akcesoria i części zamienne uznanych marek, które dają gwarancję najwyższej jakości.


Jeżeli zastanawiasz się jak automatyzować bramę garażową, zajrzyj do naszego działu z napędami i silnikami. Dzięki tej modyfikacji nie będziesz już musiał używać siły swoich mięśni, wystarczy centrala sterująca, pilot lub przełącznik. Nasz bogaty wybór akcesoriów sterujących bramami z pewnością cię zaskoczy.

Akcesoria do bram Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Centralka pozwala na sterowanie bramą rolowaną za pomocą pilota lub wbudowanego przełącznika Posiada w zestawie 2 piloty DC  1-kanałowe MINI, breloczki Obsługa manualna przy pomocy wbudowanych klawiszy GÓRA, STOP, DÓL Zestaw posiada wygodne przyłącze w postaci wtyczki 230V Centralka wstępnie skonfigurowana. Posiada zaprogramowane piloty - wystarczy...

Mały i poręczny pilot do rolet i bram DC MINI brelok 1-kanałowy to urządzenie, które daje możliwość sterowania 1 napędem. Można połączyć go zarówno z centralkami kompaktowymi DC jak i z siłownikami (ALUPROF, YOODA, PORTOS). Atutem jest szeroki zasięg urządzenia, który wynosi do 200 m na terenie otwartym i do 35 m w pomieszczeniu. Pilot jest niezwykle...

Somfy KEYTIS 2 RTS to 2- kanałowy, radiowy pilot do bram wjazdowych i garażowych. Za jego pomocą możesz sterować zarówno napędami jak i odbiornikami radiowymi. Obudowa pilota w kolorze czarnym wykonana została z wytrzymałych, wysokiej jakości materiałów. Atutem pilota są niewielkie rozmiary i intuicyjna obsługa.

Somfy KEYGO 4 RTS to 4-kanałowy i solidnie wykonany pilot do bram. Dzięki niemu możesz sterować nawet czterema urządzeniami (oprócz bramy dodatkowo np. oświetleniem, markizami i roletami). Jego atutami są kompaktowa budowa i wytrzymałość. Z łatwością mieści się w kieszeni, możesz mieć go zawsze pod ręką. Intuicyjny i komfortowy w obsłudze.

Wieszak do bram rolowanych L200 STAL/ALU to niezbędny komponent każdej bramy rolowanej. Zaletą tego wieszaka jest uniwersalność,  ponieważ pasuje do profili wszystkich producentów. Produkt cechuje się wysokim standardem wykonania. Podstawa wieszaka lakierowana jest proszkowo, dlatego powłoka wieszaka jest odporna na korozję. Wieszak można montować z...

Pomarańczowa lampa ostrzegawcza SOMFY Master Pro 230V to urządzenie bezpieczeństwa, które jest niezbędnym elementem każdej bramy automatycznej. Sygnalizuje rozpoczęcie lub zakończenie fazy ruchu bramy garażowej lub wjazdowej. Posiada wbudowaną antenę, a sterowana jest z centrali napędu. Jej atutem są z pewnością estetyka wyglądu oraz jakość wykonania.

Przełącznik kluczykowy natynkowy SOMFY GDO to praktyczne i proste urządzenie, które stosowane jest do otwierania bram wjazdowych i garażowych. Obudowa przełącznika wykonana została z wytrzymałych i odpornych na czynniki atmosferyczne materiałów. W zestawie z przełącznikiem znajdują się dwa kluczyki. Estetyczny wygląd oraz solidne wykonanie to główne atuty...

Akumulator awaryjny Somfy do napędów RTS, IO - pozwala na pracę napędu podczas braku zasilania.Autonomia:   Od 5 do 10 cykli pracy w przecią 24 godz., zależnie od charakterystyki bramy.   Akumulator awaryjny do wszystkich siłowników SOMFY RTS, IO, DEXXO, IXENGO i ELIXO.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów