Szanowni Państwo,

jest nam bardzo miło, że odwiedziliście nasz sklep. Ponieważ zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, proponujemy Państwu najwyższą jakość produktów za rozsądną cenę. Nasze produkty pochodzą bezpośrednio od producenta, dlatego płacicie Państwo tylko za towar a nie za pośredników. Zaufały nam zarówno duże firmy jak i klienci indywidualni. Profesjonalna i kompetentna obsługa, to nasze główne atuty. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie wiedząc, że nie ma rozwiązań szablonowych i standardowych, a nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji i służą pomocą w razie ewentualnych pytań dotyczących produktów które sprzedajemy.

Gwarantujemy Państwu że odwiedziny w naszym sklepie będziecie Państwo wspominać z uśmiechem na twarprodukcja.jpgzy, dlatego nie zwlekajcie Państwo ani minuty tylko odwiedźcie nasz sklep i zapoznajcie się z jego bogatym asortymentem.

Siedziba firmy ALUMO
Firma ALUMO istnieje na rynku od 10 lat. W tym czasie zebraliśmy wiele doświadczeń w branży budowlanej. Nasi klienci cenią kompetencję oraz łatwość dostosowania możliwych rozwiązań do potrzeb każdego klienta.


Na rynku możecie Państwo kupić towar wątpliwej jakości za wysoka cenę, który i tak nie spełnia Państwa oczekiwań. W naszym sklepie sprzedajemy produkty znanych marek za rozsądną cenę, dlatego nie traćcie Państwo ani chwili i zapoznajcie się z nasza bogata ofertą.


Staramy się wszystkie zamówienia realizować bardzo szybko, a nasz przyjazny Państwu serwis służy pomocą i dopełnia nasz profil jako profesjonalnego sprzedawcy.