O nas

Firma ALUMO działa na rynku od 10 lat. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie i know-how, które pozwala nam na oferowanie wysokiej jakości produktów i utrzymywanie optymalnych standardów obsługi klienta.
W Sklepie internetowym ALUMO.pl znajdziesz bogaty wybór rolet zewnętrznych, moskitier rolowanych, bram garażowych, akcesoriów i elementów zamiennych do znajdujących się w ofercie produktów. Dysponujemy produktami i rozwiązaniami od najlepszych producentów w branży. W sklepie posiadamy produkty starannie wyselekcjonowane, przetestowane i rekomendowane przez wielu zadowolonych klientów.

Zależy nam na tym, aby asortyment sklepu spełniał w 100% wymagania i potrzeby klientów, dlatego zadbaliśmy o to, żeby każdy mógł u nas nabyć produkt w pełni dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Atutem ALUMO.pl jest kompleksowość oferty. Kupując u nas roletę, moskitierę czy bramę rolowaną możesz od razu zaopatrzyć się w zestaw niezbędnych akcesoriów. Oferujemy napędy, centrale sterujące, piloty przenośne czy przełączniki naścienne i wiele innych urządzeń i praktycznych akcesoriów ułatwiających obsługę nowoczesnego domu. Stawiamy na wysoką jakość, dlatego zaopatrujemy się tylko u uznanych i renomowanych producentów. W ALUMO.pl masz pewność, że produkty będą wykonane z doskonałych materiałów gwarantujących wieloletnie i niezawodne funkcjonowanie.

Kolejnym naszym atutem są pracownicy — doświadczeni i kompetentni specjaliści, którzy wspierają i doradzają na każdym etapie sprzedaży. Analizują i dostosowują rozwiązania do indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Jesteśmy elastyczni. Wiemy, że nie wszystkie problemy da się rozwiązać w standardowy sposób. Zawsze szukamy możliwości, które będą satysfakcjonowały klienta i pozwolą mu na komfortowe i optymalne korzystanie z zakupionych u nas produktów.


Rolety zewnętrzne skrojone na miarę

Dokładamy starań, aby produkty były doskonale wpasowane w potrzeby klientów. Z tego powodu kupisz u nas nie tylko produkty gotowe, ale również zaprojektujesz roletę na wymiar. U nas niestandardowe wymiary okna nie są problemem. Z pomocą konsultantów ALUMO.pl krok po kroku stworzysz projekt rolety, która idealnie wpasuje się we wnękę okienną. W ten sposób będziesz mógł w pełni korzystać z zalet, jakie daje dobrze zamontowana roleta (ochrona przed słońcem, dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem). Ten komfort dadzą ci właśnie zindywidualizowane, wykonane z wysokiej jakości materiałów rolety.


Nowoczesne bramy garażowe rolowane

Dla naszych klientów poszukujemy optymalnych rozwiązań. Właśnie dlatego w asortymencie ALUMO.pl znaleźć można bramy rolowane renomowanych producentów. Funkcjonalne, zajmujące niewiele miejsca i praktyczne bramy garażowe świetnie wpisują się w potrzeby nowoczesnego budownictwa. Podobnie jak w przypadku rolet, można je u nas dopasować do indywidualnego projektu.


Pancerze do rolet w bogatym wyborze

Chcemy, żeby każdy klient, który do nas przychodzi, znalazł u nas to, czego poszukuje. Dlatego stawiamy na bogaty wybór i nieustannie rozwijamy asortyment. W ALUMO.pl wybierać możesz z wielu wzorów i kolorów pancerzy rolety. Z pewnością znajdziesz taki który będzie doskonale komponował się z elewacją wymarzonego domu.


Moskitiery rolowane na letnie dni

Zależy nam na tym, żeby z naszymi produktami klienci czuli się komfortowo i bezpiecznie. Jednym z produktów, które taką wygodę zapewniają, są moskitiery. Te osłony okienne skutecznie ochronią domowników przed natrętnymi, uciążliwymi a niekiedy i niebezpiecznymi owadami (komary, osy, muchy, szerszenie). Moskitiery sprawią, że podczas gorącego lata będziesz mógł we własnym domu w pełni się zrelaksować.