Pancerze do rolet

Pancerz nazywany również kurtyną, listwami czy lamelami to kluczowy element rolety zewnętrznej. W naszym sklepie znajdziesz doskonałej jakości pancerze rolet z profili aluminiowych w wielu wariantach kolorystycznych.

Pancerz to "serce" rolety. Opuszczony pancerz rolety skutecznie zabezpiecza powierzchnię okna. W lecie chroni przed promieniami sł...

Więcej

Pancerz nazywany również kurtyną, listwami czy lamelami to kluczowy element rolety zewnętrznej. W naszym sklepie znajdziesz doskonałej jakości pancerze rolet z profili aluminiowych w wielu wariantach kolorystycznych.

Pancerz to "serce" rolety. Opuszczony pancerz rolety skutecznie zabezpiecza powierzchnię okna. W lecie chroni przed promieniami słonecznymi i nadmiernym przegrzaniem pomieszczenia, a w zimie stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed chłodem i mrozem. Dobrze dobrany pancerz rolety wygłusza również hałas pochodzący z zewnątrz.

Pancerz rolety jest najbardziej narażony na czynniki atmosferyczne, dlatego tak ważne jest, aby wykonany był z odpowiednich materiałów. Przy zakupie warto zwracać uwagę na materiały oraz jakość wykonania, ponieważ od tego zależy prawidłowe funkcjonowanie rolety — jej trwałość i bezawaryjność.
W sklepie Alumo.pl oferujemy pancerze aluminiowe renomowanych marek. Każdy pancerz wykonany jest podwójnych profili, które wypełnione są bezfreonową pianką poliuretanową. Pancerze pokryte są zabezpieczającym warstwami lakieru, które chronią je przed czynnikami atmosferycznymi i ścieraniem.
Wszystko to sprawia, że oferowane w naszym sklepie pancerze są trwałe i bezpieczne, dzięki temu będą chronić okno przez długi czas.

Pancerze do rolet Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Bufor pancerza /40mm/antracyt to akcesorium w modnym kolorze, które jest rozwiązaniem dla niestandardowej kolorystyki. Zapobiega wciągnięciu się pancerza do skrzynki. Zaleca się montowanie w roletach z napędem ręcznym. Dla zapewnienia odpowiedniej pracy rolety, wymagane są 2 sztuki. Odpowiednia ilość ograniczników nie obciąży rolet.

Bufor ogranicznik pancerza/ 40 mm/ Biały zapobiega wciągnięciu się pancerza do skrzynki. Idealnie pasuje do rolet z napędem ręcznym. Mały, ale niezbędny element zapobiega zniszczeniu się innych części, dzięki czemu możesz zaoszczędzić na zniszczeniu i naprawie. Dla prawidłowej pracy rolety, wymagane są 2 sztuki. Biały i zarazem klasyczny kolor nie będzie...

Bufor ogranicznik pancerza / 40 mm/ Szary to praktyczne i niezwykle przydatne akcesorium,  które montuje się w listwie dolnej rolety zewnętrznej z napędem ręcznym. Możesz być pewny, że ten niewielki element zapobiegnie wciągnięciu się pancerza do skrzynki. Dla uzyskania prawidłowej pracy rolet zaleca się zamontowanie 2 sztuk. Atutem ogranicznika są...

Bufor ogranicznik pancerza/40 mm/brąz to klasyczne i tanie rozwiązanie, dzięki któremu możesz zapobiec zniszczeniu elementów rolety. Zapobiega wciągnięciu się pancerza do skrzynki. Spełnia swoje zadanie przy montażu min. 2 sztuk na rolecie. Bufory przeznaczone są do rolet z napędem ręcznym. Autem z pewnością jest mały rozmiar produktu oraz popularny...

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów